Opět po roce, ve středu 19. 4., se koná krásná akce podnikatelů olomouckého kraje, kterou pořádá My Networking Club Czech Republic.
„Letos každý ze zúčastněných podnikatelů přispěje částkou 400 korun na pomoc čtyřletému Adámkovi, který před několika měsíci onemocněl virem a jen zázrakem přežil, zůstal však zcela ochrnutý. Postupně se jeho stav zlepšuje a nyní je při plném vědomí, přesto ale zůstává uvězněný ve svém těle,“ vysvětlil smysl charitativní sbírky předseda správní rady nadace Jaroslav Strejček.
„Rehabilitace jsou pro Adámka jedinou nadějí, pojišťovna je ale nehradí a náklady se pohybují ve statisících. Rodičům tak nezbývá než se spolehnout na podporu lidí s dobrým srdcem,“ dodává.
Otevřená snídaně proběhne ve středu 19. dubna od 7:45 do 11:00 v prostředí Divadlo na Šantovce a stále je možné si na ní zajistit své místo. Vítáni jsou malí i střední podnikatelé či majitelé firem, kteří chtějí načerpat inspiraci v dynamickém kolektivu, navázat nové kontakty i smysluplně pomáhat ověřenou cestou. Přihlášení je možné na e-mailu info@mnclub.cz.
Děkujeme, že s námi pomáháte,
Vaše Nadace Malý Noe
Odkaz na událost – https://fb.me/e/187yc5mH8