Kačenka se narodila předčasně, deset dní po porodu u ní nastaly obrovské zdravotní komplikace. Svůj boj o život Kačenka naštěstí vyhrála, ale vlivem následků těchto komplikací musí bojovat dál. Dnes trpí dětskou mozkovou obrnou a mnoha dalšími znevýhodněními. O Kačenku se vzorně stará maminka, která je samoživitelka.

Lékař Kačenky a výjimečný muž pan doktor Jan Hálek napsal: „Kačenka dělá pokroky, sama si už sedne, snaží se na čtyři. Hraje si s hlasem, křičí, zpívá, někdy řekne mami. Její silná stránka je, že se usmívá a sedne si. Má ráda plyšového tučňáka. Pro zlepšení jejího stavu doporučujeme chodítko.“

Se zajištěním peněz na chodítko nám pomohli členové klubu My Networking Club a jejich přátelé. Balanceyoga Prostějov uspořádala ve prospěch Kačenky Charitativní ples ve Smržicích a My Networking Club ve spolupráci s neziskovou organizací Nové Javoříčko uspořádal v přírodním areálu v Javoříčku Gulášobraní. Výtěžek z těchto dvou akcí pokryl náklady na chodítko a ještě zůstaly peníze na pomoc dalším dětem.

Dnes už Kačenka chodítko má a učí se v něm pohybovat. Zlepšuje se tak její motorika, posilují svaly a také Kačenka díky chodítku vidí ze světa kolem ní mnohem více krás.

Všem dárcům děkujeme.

S láskou vaše Nadace Malý Noe