.
.

.
Prognózy lékařů po Davídkově narození byly pesimistické. Vyplývalo z nich, že chlapeček bude trvale upoután na lůžko. S tím vším se však jeho maminka nehodlala smířit a začala svůj statečný souboj s osudem. Pobyty v lázních po mnoho let střídaly rehabilitace a výsledek?  Neuvěřitelný! Dnes Davídek už sám chodí s chodítkem a dokonce bez opory ujde již i několik kroků!

Chlapec pro další posilování nohou a možnost samostatného pohybu potřeboval zdravotní tříkolku, kterou, bohužel, nehradí zdravotní pojišťovna. Maminka je samoživitelka a mimo Davídka se stará o další dvě děti. Nebylo v jejích silách tříkolku Davídkovi koupit, a proto se obrátila s žádostí o pomoc na naši nadaci. Pomohli jsme rádi a tříkolku Davídkovi uhradili.

Maminka nám napsala: „Moc vás zdravím a moc děkuji, že Davča je šťastný. Tříkolka mu udělala velkou radost. Když jsem ji dovezla domů, nehnul se od ní ani při sledování pohádky. Moc vám děkuji, moc si vaší pomoci vážím.“ A my předáváme její poděkování vám, podporovatelům naší nadace, bez kterých by pomoc nebyla možná.

Děkujeme za vaši štědrost a dobrá srdce.