V úterý 26.1.2021, zemřela paní Hana Maciuchová. Osoba, která byla všem lidem v naší nadaci nesmírně blízká. Člověk, který dětem v péči naší nadace trvale pomáhal. Umělec, který bez nároku na honorář vystupoval na našich benefičních koncertech.
Nelze nevzpomenout úžasnou benefici, kdy paní Hanička Maciuchová společně s panem Alfrédem Strejčkem recitovali nesmrtelné verše světových básníků. Nebo hudebně recitační benefiční večer, kdy nezapomenutelnou recitaci paní Haničky doprovázela vystoupení jiného velikána české kultury, houslového virtuosa mistra Václava Hudečka.
Naše velká přítelkyně byla i ambasadorem nadačních soutěží v kreslení dětí z náhradní péče, kdy vítězům osobně předávala jejich ocenění. Děti byly úplně u vytržení, že jim ruce tiskne a objímá je Anče z Krkonošských pohádek.
Rádi připomínáme i její patronství stromů v Libosadu Malého Noe, kde jeden ze stromů věnovala svého životnímu partnerovi panu Jiřímu Adamírovi. Dnes už jsou tam někde v nebi spolu…
Naše nejmilejší Haničko, s láskou se s Vámi loučíme a vzdáváme hold Vaší památce. Plamínek Vašich očí bude v našich srdcích planout navždy.