28.9.2022 Olomoucký klub My Networking Club Czech Republic uspořádal ve spolupráci s neziskovou organizací Nové Javoříčko a naší nadací v Javoříčku vedle muzea soutěž ve vaření guláše.
Soutěže se zúčastnilo 6 kuchařských týmů , které vařily guláše různých druhů: hovězí, vepřový, krůtí, zvěřinový i buřtový. Akce začala zapálením ohňů v 9.00 hodin a byla doprovázena tombolou s více než 200 cenami, aukcemi hodnotných věcí a dalším programem.
Děti malovaly na asfalt, užívaly si skákací hrad, tančily s živým totemem jménem Hnízdo nebo pod dohledem zkušené trenérky zkoušely vzpírat činky. Výborně zorganizovanou soutěž svým vystoupením ozdobila skvělá olomoucká hudební skupina Fantajm.
V souboji kuchařských týmů první místo za nejlepší guláš vybojoval tým Čmeláci z Bistra Javoříčko, ocenění za umělecký dojem a doprovodný program získal tým dobrovolníků z Nadace Malý Noe.

Bohužel zdravotní pojišťovny chodítko ani rehabilitace vhodné pro Káju nehradí. Pro obě děti jsme potřebovali získat celkem 65.260,- Kč, což se díky tombole, aukci, prodeje guláše a třem dalším darům podařilo!

Moc děkujeme všem členům klubu My Networking Club za jejich dary do aukce a tomboly, soutěžním týmům za jejich kuchařské umění a darované guláše, skupině Fantajm za její vystoupení, paní Denise Švecové z klubu MNC a panu Martinu Vyhlídalovi ze spolku Nové Javoříčko za výbornou organizaci soutěže a Markovi Bergerovi za profesionální, příjemné moderování soutěže a společnosti Nejlepší adresa a.s. za propagaci akce na Olomouc.cz.

Doufáme, že se akci podaří v příštím roce znovu uspořádat.

S láskou Kačenka, Kája a celá Nadace Malý Noe.