.
.
.

Už od začátku, kdy vykoukl na svět, napsala nám jeho maminka. Narodil se předčasně a od začátku musel společně se svou maminkou o své bytí těžce bojovat. Po měsících a letech chození po doktorech, odvozech záchrankou a mnoha specializovaných zákrocích se jeho stav částečně stabilizoval.

Samík, i přesto že má DMO, centrální zrakovou vadu, epilepsii a ADHD, je veselý a moc chytrý kluk, který začal chodit do speciální školky a má to tam rád.

Bohužel musí pořád rehabilitovat. Neurorehabilitace však neproplácí zdravotní pojišťovna a rodina Samíka se tak dostává do těžké situace. Díky Vám, našim podporovatelům, jsme Samíkovi mohli neurorehabilitace zaplatit a pomoci mu posunout se zase dál, kupředu, k lepší budoucnosti.

„Věříme, že nastane ten den „D“ a bude běhat, chodit. Důležité je, že Samík chce a má radost z každého pokroku a my s ním,“ napsala nám ještě jeho maminka.

„Přejeme si, aby jednou Samík hrál fotbal jako táta a my jsme mohli chodit na každý jeho zápas a fandit mu, tak jako rodiče zdravých dětí.“

S díky a úctou k vám, našim podporovatelům, vaše Nadace Malý Noe