Náramek Malého Noe už má svou finální podobu.

Vyrobila nám ho firma CONRESCOM, s.r.o. (www.conrescom.cz), která provozuje e-shop, na facebooku se můžete podívat na www.facebook.com/ekrasy

Pro dámský náramek jsme zvolili modrý tyrkenit a bílý magnezit spolu se srdíčkem ze stříbra, které nese název „made with love“. To vystihuje přesnou podstatu celého poslání Nadace Malý Noe…s láskou dětem.

Pánský náramek je převážně z onyxu, aby působil decentně a díky tyrkenitu a magnezitu tvoří s dámským náramkem krásný pár.

Magnezit nám pomáhá zbavovat se nejrůznějších závislostí, přináší do našich duší klid, uvolnění, harmonii a činí nás odolné proti stresu. Snižuje hladinu cholesterolu, podporuje správně fungující štítnou žlázu a krevní oběh, čistí krev i celý organismus.

Tyrkenit nás chrání před vnějšími negativními myšlenkami, překonává nervozitu a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku k sobě samým a také nám pomáhá v komunikaci.

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, a pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy.

Dámský náramek koupíte za 320,-Kč a pánský za 300,-Kč. Objednávat můžete u pana Strejčka na telefonním čísle 602 715 210 nebo mailem strejcek.jaroslav@seznam.cz.

Koupí tohoto náramku přispějete nadaci Malý Noe částkou 200,-Kč na pomoc dětem, které to potřebují.

Děkujeme firmě CONRESCOM a děkujeme také vám všem, kdo podporujete Nadaci Malý Noe a pomáháte tak znevýhodněným dětem

Díky za sdílení

Vaše Nadace Malý Noe