O odvážném a šlechetném běhu pana Filipa Válka už víte z předchozích informací. Víte také, že Filip uběhl 77,7 km a že k dokončení běhu v délce 100 km mu zabránila nevídaná bouře, kdy vítr vyvracel stromy v lese, kudy Filip běžel.

Co však ještě nevíte je, jaká je hodnota vašich darů pro Matýska a Petříka. Těch 77,7 km tvoří tři sedmičky, tři šťastná čísla. A že jsou opravdu šťastná potvrzuje i skvělá částka, kterou jste na účet nadace ve prospěch těchto dvou znevýhodněných dětí poslali.

Je to úžasných ???? 16.039,- Kč! ????

A to ještě možná nějaké peníze na účet dorazí. Peníze ke dni 20.8. poslali (uvedeno v pořadí, jak peníze přicházely): Dana Balutová, Strejček Jindřich, Ilona Vláčilová, Miroslava Hepnarová, Ludmila Kovářová, Libor Štancl, Alena Drozdíková, Zuzana Neunerová, Stanislava Vychodilová, František Kovář, Zdeněk Heneberg jr., Daniela Henebergová, Katrin Válková, Eva Tomanová, Ludmila Strejčková, Hana Tomaštíková, Lumír Válek, babička Ani, Jaroslav Strejček, Miroslav Minařík, Zdeněk Heneberg, Karolína Večeřová, Zdeňka Magnová, Petra Kolaříková, Klára Loukotková, Martin Štancl, Věra Loukotová.

V následujících dnech budeme informovat o dalších sponzorech, kteří se možná ještě k akci připojí. ????

Děkujeme Filipovi, děkujeme Davidovi, který Filipovi během běhu vytvářel zázemí a děkujeme vám všem lidem s dobrým srdcem, kteří jste akci finančně podpořili.

Vaše Nadace Malý Noe ❤️